Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w poniedziałek 2 września o godz. 9:00 (spotykamy się na szkolnym dziedzińcu, a w przypadku opadów deszczu – w sali gimnastycznej). O godzinie 8:00 w kościele pw. Św. Mikołaja odbędzie się msza św., w czasie której poświęcone zostaną tornistry i przybory szkolne uczniów klas pierwszych.

Rodziców uczniów klasy I szkoły podstawowej prosimy o składanie rogów obfitości w sali B4 od godz. 8:00.

Z powodu zapewnienia uczniom bezpieczeństwa, 2 września oraz przez cały rok w czasie trwania zajęć lekcyjnych, nie ma możliwości wjazdu samochodem na teren szkoły przy Kozielskiej 19. Parking znajduje się przy hali lekkoatletycznej, ul. Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” (z ulicy Kozielskiej skręt w prawo w ul. Śląską, następnie w prawo w Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”). Wejście z parkingu na teren szkoły znajduje się obok hali lekkoatletycznej.

Natomiast w środę, 4 września, odbędą się pierwsze spotkania dla rodziców z dyrekcją i wychowawcami klas. Rodziców uczniów klas I liceum zapraszamy o godz. 16:30, natomiast rodziców maturzystów o godz. 17:00 – oba spotkania odbędą się w auli szkolnej. Rodzice uczniów pozostałych klas spotkają się z wychowawcami o godz. 17:00.

Spotkanie dla rodziców mieszkańców internatu w niedzielę, 1 września:

  • nowoprzyjęci – godz. 17:00 (prosimy o zabranie pełnej dokumentacji)
  • kontynuujący zamieszkanie – godz. 18:00

Komentowanie jest wyłączone