Kadra internatu

Wszyscy wychowawcy zatrudnieni w internacie mają   przygotowanie pedagogiczne. Specjalizują się w różnych dziedzinach, mają różne zainteresowania. Dzięki temu mogą skutecznie wspierać młodzież w problemach edukacyjnych z różnych przedmiotów i inspirować do wszechstronnego rozwoju osobowości. Poniżej jest przedstawiona pełna lista wychowawców internatu, z krótką charakterystyką każdej z osób. 


Magdalena Szalc- kierownik internatu

„Jestem pedagogiem- terapeutą. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi ogromną radość. Pasjonuje mnie psychologia i psychiatria. Uwielbiam muzykę, dlatego chętnie swój wolny czas poświęcam wyjazdom na koncerty. Jestem osobą otwartą i chętna do współpracy.”

 


Katarzyna Rudnicka

„Jestem pedagogiem, wychowawcą. Lubię dobrą książkę, film, muzykę oraz gry planszowe i logiczne. Wielką przyjemność  sprawiają mi spotkania w gronie znajomych. Moją pasją jest śpiewanie i gra na gitarze. Od niedawna aktywnie spędzam czas na zajęciach fitness. Jestem osobą otwartą i kontaktową.”


Justyna Krajczy

„Jestem pedagogiem, wychowawcą. Lubię śpiewać, tańczyć, słuchać muzyki, jeździć na rowerze, wsłuchiwać się w odgłosy  natury. Czasami szyję, piekę ciasteczka lub spędzam czas w ogródku. Interesuje mnie psychoterapia.  Cechuje mnie duży spokój i cierpliwość. Jestem osobą otwartą, wyrozumiałą, ale równocześnie konsekwentną.”


Agnieszka Litwa


Magdalena Zadora


Beniamin Miera

„Jestem nauczycielem wychowania fizycznego i trenerem piłkarskim (LKS Ruda Kozielska). Główną dziedziną moich zainteresowań jest sport: piłka nożna, pływanie, biegi, snowboard, turystyka. W wolnych chwilach lubię przeczytać interesującą książkę albo obejrzeć dobry film.”


Arkadiusz Tylka


Marek Kazimierczak


Sławomir Gabryś


 Ryszard Kulak

„Jestem pedagogiem, wychowawcą. Lubię sport. Interesuje mnie głównie pływanie, piłka nożna, narciarstwo i siatkówka. Największą jednak moją pasją jest alpinizm i wspinaczka skałkowa. Sprawia mi przyjemność podejmowanie nowych wyzwań. W wolnych chwilach czytam książki i uczę się języka angielskiego.”


Artur Ruciński


 

Komentowanie jest wyłączone