Kadra internatu

Wszyscy wychowawcy zatrudnieni w internacie mają   przygotowanie pedagogiczne. Specjalizują się w różnych dziedzinach, mają różne zainteresowania. Dzięki temu mogą skutecznie wspierać młodzież w problemach edukacyjnych z różnych przedmiotów i inspirować do wszechstronnego rozwoju osobowości. Poniżej jest przedstawiona pełna lista wychowawców internatu, z krótką charakterystyką każdej z osób. 


Anna Kornel- kierownik internatu

„Jestem pedagogiem, wychowawcą. Interesuje mnie psychologia społeczna i resocjalizacja. Lubię słuchać muzyki rockowej i poważnej. Wolny czas spędzam jeżdżąc na rowerze, ćwicząc na siłowni i chodząc po górach. Interesuje mnie sztuka, a konkretnie malarstwo. Jestem osobą szczerą, upartą, konsekwentną i cierpliwą.”


Katarzyna Rudnicka

„Jestem pedagogiem, wychowawcą. Lubię dobrą książkę, film, muzykę oraz gry planszowe i logiczne. Wielką przyjemność  sprawiają mi spotkania w gronie znajomych. Moją pasją jest śpiewanie i gra na gitarze. Od niedawna aktywnie spędzam czas na zajęciach fitness. Jestem osobą otwartą i kontaktową.”


Justyna Krajczy

„Jestem pedagogiem, wychowawcą. Lubię śpiewać, tańczyć, słuchać muzyki, jeździć na rowerze, wsłuchiwać się w odgłosy  natury. Czasami szyję, piekę ciasteczka lub spędzam czas w ogródku. Interesuje mnie psychoterapia.  Cechuje mnie duży spokój i cierpliwość. Jestem osobą otwartą, wyrozumiałą, ale równocześnie konsekwentną.”


Justyna Cyran

„Jestem romanistą, pedagogiem i wychowawcą, poszerzyłam swój warsztat nauczycielski o terapię oraz doradztwo społeczne, rodzinne, zawodowe. Pasjonują mnie języki obce, szczególnie język francuski i język niemiecki. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i pracować z nimi. Jestem osobą twórczą, dlatego też chętnie angażuję się  w nowe, ciekawe inicjatywy.”


Beniamin Miera

„Jestem nauczycielem wychowania fizycznego i trenerem piłkarskim (LKS Ruda Kozielska). Główną dziedziną moich zainteresowań jest sport: piłka nożna, pływanie, biegi, snowboard, turystyka. W wolnych chwilach lubię przeczytać interesującą książkę albo obejrzeć dobry film.”


Tomasz Kowalski

„Jestem nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie. Pasjonuję się mitologią, fantastyką, latopisarstwem ruskim, a także organami bezpieczeństwa PRL. W wolnym czasie gram na gitarze elektrycznej, czytam książki, podróżuję. Od pewnego czasu tworzę grę planszową z elementami RPG pt. „Djarhun”.


 Ryszard Kulak

„Jestem pedagogiem, wychowawcą. Lubię sport. Interesuje mnie głównie pływanie, piłka nożna, narciarstwo i siatkówka. Największą jednak moją pasją jest alpinizm i wspinaczka skałkowa. Sprawia mi przyjemność podejmowanie nowych wyzwań. W wolnych chwilach czytam książki i uczę się języka angielskiego.”


Jan Kozyra

„Jestem nauczycielem informatyki, wychowawcą. Jestem pasjonatem nowych technologii i aktywnego trybu życia. Jestem życiowym optymistą i chętnie podejmuję wszelkie nowe wyzwania”Komentowanie jest wyłączone