Kadra

Lp. nazwisko i imię  nauczany przedmiot
1 Bałys Rafał wychowanie fizyczne
2 Binek Dariusz wychowanie fizyczne
3 Bolisęga Izabela język angielski
4 Bonk Małgorzata wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych/język polski
5 Burszyk Katarzyna język niemiecki
6 Chmielarz Mariola język polski
7 Chodkiewicz Dorota język polski
8 Chodkiewicz Tomasz fizyka
9 Ekiert Iwona kształcenie zintegrowanie
10 Furmanowicz Elżbieta kształcenie zintegrowanie
11 Gabryś Sławomir matematyka
12 Gawliczek Maria wychowanie fizyczne
13 Gądek Andrzej język angielski
14 Generalczyk Piotr wychowanie fizyczne
15 Gęsty Magdalena rewalidacja
16 Głaz Piotr historia, wiedza o społeczeństwie
17 Golba Jan religia
18 Gorażdża Magdalena świetlica/wychowawca internatu
19 Grzeszczuk Brygida świetlica
20 Młynarczyk Katarzyna wychowanie fizyczne
21 Jastrzębska Sylwia chemia
22 Kanclerz Tomasz wychowanie fizyczne
23 Kazimierczak Marek wychowanie fizyczne
24 Kempanowska-Gawron Joanna  historia
25 Kędzior Paweł wychowanie fizyczne
27 Kępas Danuta język angielski
28 Kilar Matylda matematyka
29 Kleszyk Stanisława kształcenie zintegrowanie
30 Koczwara Krzysztof informatyka/wychowawca internatu
31 Kołek Agnieszka pedagog szkolny
32 Kondracka Marta religia
33 Konopka Irena matematyka
34 Kornel Anna kierownik internatu/wychowawca internatu
35 Kowalski Tomasz historia
36 Kozyra Jan informatyka/wychowawca internatu
37 Krajczy Justyna wychowawca internatu
38 Krakowczyk Sylwia kształcenie zintegrowanie/logopeda
39 Krok Barbara geografia
40 Krużołek Piotr wychowanie fizyczne
41 Kubala Barbara muzyka, wiedza o kulturze
42 Kulak Ryszard wychowawca internatu
43 Kulpa Grażyna kształcenie zintegrowanie
44 Kwiatkowska Agata biblioteka
45 Lewandowska Ewa wychowanie fizyczne
46 Lewicka Grażyna język polski
47 Litwa Agnieszka matematyka
48 Litwa Barbara język angielski
49 Maksymowicz Joanna przyroda
50 Marców Katarzyna wicedyrektor ds. sportu/wychowanie fizyczne
51 Miera Beniamin wychowawca internatu
52 Morka Piotr wychowanie fizyczne
53 dr Nowacka Ludmiła dyrektor ZSOMS/historia
54 Nowakowska Anna język polski
55 Piszczan Jerzy język niemiecki
56 Pitry Maciej wychowanie fizyczne
57 Pleszewski Piotr informatyka
58 Pleszka Roman historia
59 Rachwalski Jarosław wychowanie fizyczne
60 Reisdorf Judyta biologia/przyroda
61 Rudnicka Katarzyna wychowawca internatu
62 Ryszka Beata język polski
63 Rzytki Aleksandra język angielski
64 Rzytki Dorota plastyka
65 Skalik Joanna wychowanie fizyczne
66 Skoczewska Barbara język niemiecki
67 Skornia Patrycja wychowanie fizyczne
68 Sroka Marcin wychowanie fizyczne/edukacja dla bezpieczeństwa
69 Strzeduła Monika język niemiecki
70 Swadźba Mieczysław wychowanie fizyczne
71 Szablicki Łukasz religia
72 Szwed Sławomir wychowanie fizyczne
73 Szwed Tomasz matematyka
74 Szymczycha Dariusz wychowanie fizyczne
75 Tylka Arkadiusz wychowawca w internacie
76 Wanke Mateusz wychowanie fizyczne
77 Willner Piotr religia
78 Winkler Barbara wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych/biologia, podstawy przedsiębiorczości
79 Wnukowska Ewa pedagog SP
80 Wyrobek Joanna język angielski/biologia
81 Wysopal Arleta odnowa biologiczna/wychowanie fizyczne
82 Zając Jolanta kształcenie zintegrowanie
83 Załubska Bernadeta język polski/świetlica
84 Żurawik Piotr wychowanie fizyczne

Komentowanie jest wyłączone