Kadra

Lp.nazwisko i imię nauczany przedmiot
1Bałys Rafałwychowanie fizyczne
2Baranowska Martynaplastyka/świetlica
3Binek Dariuszwychowanie fizyczne
4Bolisęga Izabelajęzyk angielski
5Bonk Małgorzatawicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych, język polski
6Burszyk Katarzynajęzyk niemiecki
7Chmielarz Mariolajęzyk polski
8Chodkiewicz Dorotajęzyk polski
9Chodkiewicz Tomaszfizyka
10Cyranka Barbarajęzyk niemiecki
11Ekiert Iwonabiblioteka
12Furmanowicz Elżbietaedukacja wczesnoszkolna
13Gabryś Sławomirmatematyka
14Gawliczek Mariawychowanie fizyczne
15Gądek Andrzejjęzyk angielski
16Generalczyk Piotrwychowanie fizyczne
17Gęsty Magdalenarewalidacja
18Głaz Piotrhistoria, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
19Gorażdża Magdalenaświetlica, wychowawca internatu
20Górska Anetabiblioteka
21Hyjek-Młynarczyk Katarzynawychowanie fizyczne
22Hryniewicz Danutapsycholog
23Jambor Annaświetlica
24Jastrzębska Sylwiachemia
25Kanclerz Tomaszwychowanie fizyczne
26Kazimierczak Marekwychowanie fizyczne
27Kempanowska-Gawron Joannahistoria, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
28Kędzior Pawełwychowanie fizyczne
29Kępas Danutajęzyk angielski
30Kilar Matyldamatematyka
31Koczwara Krzysztofinformatyka, wychowawca internatu
32Kołek Agnieszkapedagog szkolny, doradztwo zawodowe
33Kondracka Martareligia
34Konopka Irenamatematyka
35Kornas-Zuber Agnieszkajęzyk angielski, przyroda
36Kornel Annakierownik internatu, wychowawca internatu
37Kowalski Tomaszhistoria
38Kozyra Janinformatyka, wychowawca internatu
39Krajczy Justynawychowawca internatu
40Krakowczyk Sylwiaedukacja wczesnoszkolna, logopeda
41Krok Barbarageografia
42Krużołek Piotrwychowanie fizyczne
43Kubala Barbaramuzyka, wiedza o kulturze, świetlica
44Kulak Ryszardwychowawca internatu
45Kwiatkowska Agatabiblioteka
46Lewandowska Ewawychowanie fizyczne
47Lewicka Grażynajęzyk polski
48Litwa Agnieszkamatematyka
49Litwa Barbarajęzyk angielski
50Maksymowicz Joannaprzyroda
51Marców Katarzynawicedyrektor ds. sportu, wychowanie fizyczne
52Marker Ewelinawychowanie do życia w rodzinie
53Miera Beniaminwychowawca internatu
54Morka Piotrwychowanie fizyczne
55dr Nowacka Ludmiładyrektor ZSOMS, historia
56Nowakowska Annajęzyk polski
57Piszczan Jerzyjęzyk niemiecki
58Pitry Maciejwychowanie fizyczne
59Pleszewski Piotrinformatyka, technika, wychowawca internatu
60Pleszka Romanhistoria
61Pomiotło Aleksandrawychowanie fizyczne
62Ponikowski Kamil ks.religia
63Rachwalski Jarosławwychowanie fizyczne
64Reisdorf Judytabiologia, przyroda
65Rudnicka Katarzynawychowawca internatu
66Ryszka Beatajęzyk polski
67Rzytki Aleksandrajęzyk angielski
68Skalik Joannawychowanie fizyczne
69Skoczewska Barbarajęzyk niemiecki
70Skornia Patrycjawychowanie fizyczne
71Sroka Marcinwychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
72Strzeduła Monikajęzyk niemiecki
73Szablicki Łukaszreligia
74Szwed Sławomirwychowanie fizyczne
75Szwed Tomaszmatematyka
76Tylka Arkadiuszwychowawca w internacie
77Wanke Mateuszwychowanie fizyczne
78Willner Piotrreligia
79Winkler Barbarawicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych, podstawy przedsiębiorczości
80Wnukowska Ewapedagog SP
81Wyrobek Joannajęzyk angielski, biologia
82Zając Jolantaedukacja wczesnoszkolna
83Załubska Bernadetajęzyk polski
84Żurawik Piotrwychowanie fizyczne

 

Komentowanie jest wyłączone