Kalendarium

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018 w ZSOMS

Lp. NAZWA IMPREZY DATA ODPOWIEDZIALNI
1. Rozpoczęcie roku szkolnego

 

4 września 2017 Paweł Kędzior, Agata Kwiatkowska
2. 40-lecie ZSOMS

 

29 września 2017 Ludmiła Nowacka, Małgorzata Bonk, Sławomir Szwed, Anna Nowakowska, Barbara Kubala, Barbara Litwa, Piotr Morka, Maria Gawliczek, Tomasz Kowalski
3. Dzień Nauczyciela 13 października 2017 Opiekunowie SU
4. Dzień Języków Obcych

 

październik 2017 koordynator: Barbara Litwa + wszyscy nauczyciele języków obcych
5. Szkolny Tydzień Profilaktyki i Bezpieczeństwa

 

październik/listopad 2017 Agnieszka Kołek, Ewa Wnukowska, Danuta Hryniewicz
6. Wigilia dla pracowników, emerytów i mieszkańców internatu 20 grudnia 2017 Anna Kornel + wychowawcy internatu
7. Jasełka szkolne

 

22 grudnia 2017 s. Marta Kondracka + wszyscy księża
8. Przerwa świąteczna 23-31 grudnia 2017  
9. Bal karnawałowy w SP styczeń 2018 Elżbieta Furmanowicz + wychowawcy klas w SP
10. Konferencja klasyfikacyjna – podsumowanie I półrocza 24 stycznia 2018  
11. Ferie zimowe 29 stycznia –         11 lutego 2018  
12. Walentynki

 

14 lutego 2018 Judyta Reisdorf
13. Pierwszy Dzień Wiosny 21 marca 2018 Samorząd Uczniowski
14. Wiosenna przerwa świąteczna 29 marca –              3 kwietnia 2018  
15. Śniadanie Mistrzów kwiecień 2018 Anna Nowakowska, Barbara Winkler
16. Światowy Dzień Zdrowia

 

6 kwietnia 2018 Agnieszka Kołek, Ewa Wnukowska
17. Dzień Ziemi

 

20 kwietnia 2018 Barbara Krok, Joanna Wyrobek, Judyta Reisdorf, Tomasz Chodkiewicz
18. Egzaminy gimnazjalne 18-20 kwietnia 2018  
19. Światowy Dzień Książki

 

23 kwietnia 2018 Agata Kwiatkowska, Mariola Chmielarz, Jolanta Zając, Bernadeta Załubska, Grażyna Lewicka
20. Pożegnanie maturzystów 27 kwietnia 2018 Aleksandra Rzytki, Piotr Głaz, Piotr Pleszewski, Grażyna Lewicka
21. Matury 4, 7, 8 maja 2018  
22. Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka

 

1 czerwca 2018 koordynatorki: Sylwia Krakowczyk i Katarzyna Marców + wychowawcy klas SP
23. Dzień patrona szkoły

 

6 czerwca 2018 (termin Małego Memoriału Kusocińskiego) Piotr Głaz, Roman Pleszka, Tomasz Kowalski, Joanna Kempanowska-Gawron
24. Festiwal projektów gimnazjalnych

 

początek czerwca 2018 Matylda Kilar
25. Zakończenie roku szkolnego 22 czerwca 2018 Paweł Kędzior

Kalendarz imprez sportowych w ZSOMS w roku szkolnym 2017/2018

Lp. Nazwa Imprezy

 

Data Odpowiedzialni  za realizację
1. Rejonowy Finał Licealiady 10.10.2017r. K. Marców

koordynator: P. Morka

Trenerzy LA: J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

Nauczyciele wf: M.Kazimierczak, T.Kanclerz, M. Swadźba

2. Puchar Dyrektora ZSOMS (Puchar sprintu) 07.10.2017 K. Marców,

koordynator:  S. Szwed

Trenerzy pływania:

R. Bałys, M. Sroka, P. Krużołek, M. Gawliczek, P. Generalczyk,

3. Halowe Jesienne Mistrzostwa Raciborza

i Powiatu Raciborskiego (szkoły podstawowe i gimnazja)

21-22.11. 2017r. K. Marców

Trenerzy LA: P.Morka, J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

Nauczyciele wf: M. Kazimierczak, T. Kanclerz, M. Swadźba

4. Mikołajkowe zawody pływackie 09.12.2017r. K. Marców

koordynator:  S. Szwed

Trenerzy pływania:

R.Bałys, M.Sroka, P.Krużołek, M.Gawliczek, T.Kanclerz

Pomoc nauczycieli (edukacja wczesnoszkolna) – dyplomy, opieka nad uczniami

5. Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików

i Dzieci Starszych

03.02.2018r K. Marców

koordynator: P. Morka

Trenerzy LA: J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

Nauczyciele wf: M.Kazimierczak, T.Kanclerz, M. Swadźba

6. Halowe Wiosenne Mistrzostwa Raciborza

i Powiatu Raciborskiego (Szkoły Podstawowe i Gimnazja)

14-15.03. 2018r. K. Marców

koordynator: P. Morka

Trenerzy LA: J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

Nauczyciele wf:  M. Kazimierczak, T. Kanclerz, M. Swadźba

 

7. Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu

(szkoły podstawowe i gimnazjum)

17-18.032018r. S.Szwed (MKS-SMS Victoria Racibórz) K. Marców

Trenerzy pływania:

M. Gawliczek, P. Generalczyk, R.Bałys, M.Sroka, P.Krużołek, T. Kanclerz

8. II Międzynarodowy Memoriał Dzieci i Młodzieży im. Grzegorza Pieronkiewicza maj 2018r. K. Marców

koordynator: P. Żurawik

trener zapasów M. Wanke

9. Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka 01.06.2018r. K. Marców

koordynator: Sylwia Krakowczyk

Nauczyciele – edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciele wf: M.Kazimierczak, T.Kanclerz, M.Wanke, P.Żurawik, P.Kędzior, D.Binek, J.Rachwalski.

10.

 

Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego (Szkoły Podstawowe

i Gimnazja)

06.06.2018r. K. Marców

koordynator: P. Morka

Trenerzy LA: J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

Nauczyciele wf: M.Kazimierczak, T.Kanclerz, m. Swadźba

11. Bezpieczne wakacje: warsztaty pierwsza pomoc oraz pokazy ratownictwa czerwiec 2018r. K. Marców

Koordynator: P. Krużołek

Realizacja ratownicy WOPR

 

Dni wolne w ZSOMS w roku szkolnym 2017/2018

Data SP GMS LO
18-19 kwietnia 2018 X
20 kwietnia 2018 X X X
02 maja 2018 X X X
04 maja 2018 X X X
04, 07 maja 2018

08 maja

X

X

X

rekolekcje – do 3 dni wolnych

oznaczenie: x – dzień wolny

Komentowanie jest wyłączone