Kalendarium

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

Lp.NAZWA IMPREZYDATAODPOWIEDZIALNI
1.Rozpoczęcie roku szkolnego

 

3 września 2018Paweł Kędzior
2.Dzień Nauczyciela15 października 2018Opiekunowie SU
3.Dzień Języków Obcych

 

wrzesień/październik 2018koordynator: Barbara Litwa + wszyscy nauczyciele języków obcych
4.Szkolny Tydzień Profilaktyki i Bezpieczeństwa

 

październik/listopad 2018Agnieszka Kołek, Ewa Wnukowska, Danuta Hryniewicz
5.100 lecie odzyskania niepodległości12 listopada 2018Piotr Pleszewski, Roman Pleszka, Tomasz Kowalski, Joanna Kempanowska-Gawron, Barbara Kubala
6.Jasełka szkolne i poczęstunek

 

21 grudnia 2019s. Marta Kondracka + wszyscy księża
7.Przerwa świąteczna22 grudnia 2018 –          1 stycznia 2019
8.Bal karnawałowy w SP31 stycznia 2019Elżbieta Furmanowicz + wychowawcy klas w SP
9.Konferencja klasyfikacyjna – podsumowanie I półrocza6 lutego 2019
10.Bal studniówkowy8 lutego 2019wychowawcy klas III LO
11.Ferie zimowe11-24 lutego 2019
12.Pierwszy Dzień Wiosny21 marca 2019Samorząd Uczniowski
13.Wiosenna przerwa świąteczna18-23 kwietnia 2019
14.Śniadanie Mistrzówkwiecień 2019Anna Nowakowska, Barbara Winkler
15.Dzień Ziemi

 

kwiecień 2019Barbara Krok, Joanna Wyrobek, Joanna Maksymowicz, Tomasz Chodkiewicz
16.Egzaminy gimnazjalne10-12 kwietnia 2019
17.Egzaminy ósmoklasisty15-17 kwietnia 2019
18.Światowy Dzień Książki

 

23 kwietnia 2018Iwona Ekiert, Aneta Górska, Mariola Chmielarz, Jolanta Zając, Bernadeta Załubska,
19.Pożegnanie maturzystów26 kwietnia 2019Paweł Kędzior, Izabela Bolisęga, Tomasz Kowalski, Katarzyna Burszyk
20.Matury6-8 maja 2019
21.Piknik Rodzinny

 

czerwiec 2019koordynatorki: Sylwia Krakowczyk i Katarzyna Marców + wychowawcy klas SP
22.Festiwal projektów gimnazjalnychpoczątek czerwca 2019Matylda Kilar
23.Zakończenie roku szkolnego21 czerwca 2019Paweł Kędzior

 

Kalendarz imprez sportowych w ZSOMS 

Lp.Nazwa Imprezy

 

DataOdpowiedzialni  za realizację
1.Puchar Dyrektora ZSOMS (Puchar sprintu)07.10.2018r.K. Marców,

koordynator:  S. Szwed

Trenerzy pływania:

R. Bałys, M. Sroka, P. Krużołek, M. Gawliczek, E. Lewandowska

 

2.Rejonowy Finał Licealiadypaździernik 2018r.K. Marców

koordynator: P. Morka

Trenerzy LA: J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

Nauczyciele wf: P. Skornia, D. Binek, J. Rachwalski, M. Wanke, T.Kanclerz.

 

3.Halowe Jesienne Mistrzostwa Raciborza

i Powiatu Raciborskiego

(szkoły podstawowe i gimnazja)

23.10.2018r.K. Marców

Trenerzy LA: P.Morka, J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

Nauczyciele wf: P. Skornia, D. Binek, J. Rachwalski, M. Wanke, T.Kanclerz.

 

4.Mikołajkowe zawody pływackie08.12.2018r.K. Marców

koordynator:  S. Szwed

dyplomy: T. Kowalski

Trenerzy pływania:

R.Bałys, M.Sroka, P.Krużołek, M.Gawliczek, T.Kanclerz

Pomoc nauczycieli (edukacja wczesnoszkolna) – dyplomy, opieka nad uczniami.

 

5.Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików

i Dzieci Starszych

Luty 2019r.

zgodnie z kalendarzem Śląskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki

 

 

K. Marców

koordynator: P. Morka

Trenerzy LA: J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

6.Halowe Wiosenne Mistrzostwa Raciborza

i Powiatu Raciborskiego

(Szkoły Podstawowe i Gimnazja)

kwiecień 2018r.K. Marców

koordynator: P. Morka

Trenerzy LA: J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

Nauczyciele wf:  P. Skornia, D. Binek,J. Rachwalski, M. Wanke, T.Kanclerz.

 

7.Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu

(szkoły podstawowe i gimnazjum)

kwiecień 2019r.

zgodnie z kalendarzem Polskiego Związku Pływackiego

S.Szwed (MKS-SMS Victoria Racibórz) K. Marców

Trenerzy pływania:

M. Gawliczek, R.Bałys, M.Sroka, P.Krużołek,

8.Międzynarodowe Zawody pływackie o puchar prezesa MKS-SMS Victoria Racibórzczerwiec 2019r.S.Szwed (MKS-SMS Victoria Racibórz)

K. Marców

Trenerzy pływania:

M. Gawliczek, R.Bałys, M.Sroka, P.Krużołek,

9.III Międzynarodowy Memoriał Dzieci i Młodzieży im. Grzegorza Pieronkiewiczamaj 2019r.K. Marców

koordynator: P. Żurawik

trener zapasów M. Wanke

10.Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka dla uczniów szkoły podstawowej31.05.2019r.koordynator: Katarzyna Marców

Nauczyciele wf: P. Skornia, P. Kędzior, P. Żurawik,D. Binek,J. Rachwalski, M. Wanke, T.Kanclerz, M. Pitry

11.

 

Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego (Szkoły Podstawowe i Gimnazja)06.06.2019r.K. Marców

koordynator: P. Morka

Trenerzy LA: J.Skalik, K.Hyjek, P.Kędzior

Nauczyciele wf:

 

12.Międzynarodowy obóz szkoleniowy – zapasy17-22.06.2019r.koordynator: P. Żurawik

 

13.Bezpieczne wakacje: warsztaty pierwsza pomoc oraz pokazy ratownictwaczerwiec 2019r.K. Marców

Koordynator: P. Krużołek

Realizacja ratownicy WOPR

 

14.III Piknik rodzinny z okazji zakończenia roku szkolnego21.06.2019r.koordynator: Magda Gorażdża, Sylwia Krakowczyk, Katarzyna Marców

Nauczyciele wf: P. Skornia, P. Kędzior, P. Żurawik,D. Binek,J. Rachwalski, M. Wanke, T.Kanclerz, M. Pitry.

 

Komentowanie jest wyłączone