Finał wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych

11 kwietnia na terenie Parku Miejskiego w Bytomiu odbył się finał wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych. Znakomicie zaprezentowały się wszystkie nasze drużyny, które startowały w kategoriach igrzysk dzieci – dziewczęta oraz igrzysk młodzieży szkolnej – dziewczęta i chłopcy. Obie grupy dziewcząt uplasowały się na 4 miejscu. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy, którzy wygrali rywalizację wojewódzką. Nadmienić należy, iż w każdej kategorii startowało po 16 drużyn (96 zawodników), co tym bardziej pokazuje bardzo dobre przygotowanie naszych zawodników. Wśród chłopców pierwszy linię mety minął Kamil Kanclerz.
Do zawodów naszych podopiecznych przygotowali Paweł Kędzior i Tomasz Kanclerz.
Skład drużyn: Igrzyska Dzieci, dziewczęta: Milena Kalisz, Maja Morawiec, Natalia Gorgoń, Emilia Wilczek, Kira Pidsadnia, Kateryna Sukhina. Igrzyska Młodzieży Szkolnej, dziewczęta: Milena Bednarek, Anna Glomb, Oliwia Gucik, Wiktoria Porosło, Lena Junka, Kira Malakhovska. Igrzyska Młodzieży Szkolnej, chłopcy: Kamil Kanclerz, Wiktor Chrapek, Maciej Kosorz, Tadeusz Rogowski, Konrad Urbisz, Matvii Lishchuk.

Tomasz Kanclerz

Komentowanie jest wyłączone