Mateusz Iwanowski i Szymon Sosnowski z medalami w Serbii

1Mateusz Iwanowski z klasy II GZL i Szymon Sosnowski z VII A wywalczyli brązowe medale podczas międzynarodowego turnieju w Kanijza (Serbia) w zapasach stylu klasycznym. W zawodach wystartowało 357 zawodników z 15 Państw, w tym 4 uczniów z naszej szkoły. Mateusz w drodze po medal pokonał zawodnikow z Serbii, Grecji oraz Ukrainy, a uległ w półfinale zawodnikowi z Serbii. Szymon w kategorii do 44 kg w pierwszej walce pokonał zawodnika z Rumunii, w drugiej zawodnika z Serbii, a w półfinale musiał uznać wyższość zawodnika z Ukrainy. W walce o brązowy medal pokonał zawodnika z Słowenii. W zawodach również udział wzięli Maciej Krupa z  II GZL i Igor Skiba z II GZL, którzy zakończyli turniej na dalszych pozycjach. Zawody były dla chłopaków sporym doświadczeniem, stoczyli dużo zaciętych walk, które na pewno zaowocują w przyszłości.