Dublet dla Magdaleny Modrzejewskiej w Mistrzostwach Śląska Młodzików 13 – letnich

DSC05508[2]Przez ostatnie dwa dni pływalnia MOSiR w Radlinie była gospodarzem głównej imprezy dla pływaków 13 – letnich. Na tych zawodach Szkołę Mistrzostwa Sportowego reprezentowały Magdalena Modrzejewska i Julia Nowak z klasy 6P. Duży sukces osiągnęła Magdalena, dwukrotnie plasując się na podium. W dniu wczorajszym wygrała na dystansie 200m stylem grzbietowym z czasem 2:36,47. Dzisiaj na dystansie o połowę krótszym, zawodniczka KS Unii Racibórz uplasowała się na drugim miejscu, minimalnie przegrała w końcówce wyścigu uzyskując czas 1:10,80. Trenerem naszych zawodniczek jest Tomasz Kanclerz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkie wyniki można zobaczyć na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe.