Finały Rejonowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych

IMG-20221010-WA00124 października w parku zamkowym w Raciborzu odbył się Finał Rejonowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Liceum.
Uczennice klas sportowych naszej szkoły w kategorii liceum zajęły pierwsze miejsce. Skład zwycięskiej drużyny: Julia Herud, Marta Klimasara, Magdalena Sobolewska, Natalia Dziuba, Emilia Tomala i Zuzanna Madej. Natomiast chłopcy zajęli miejsce drugie.
W kategorii szkół podstawowych- Igrzyska Młodzieży Szkolnej – pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie: Krzysztof Frańczuk, Wiktor Chrapek, Dawid Zieliński, Wojciech Kulak, Antoni Czech, Szymon Nieckarz i Ksawery Szarata. Dziewczyny zajęły miejsce drugie.
Dwa drugie miejsce w Finale Miejskim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii Igrzysk Dzieci zajęli nasi najmłodsi sportowcy.