Bądź aktywny z ZSOMS, czyli trening dla każdego

badz aktywnyMożna spędzić kwarantannę oglądając seriale, a można też zadbać o swoją kondycję i dobre samopoczucie. Bo jeśli nie teraz, to kiedy?
Raciborski ZSOMS przygotował dla młodzieży ofertę bezpłatnych treningów z profesjonalistami. Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy dołączyć do grupy Bądź aktywny z ZSOMS na Facebooku. Trenerzy raciborskiej szkoły mistrzostwa sportowego gwarantują, że trening będzie bezpieczny i efektywny. Do udziału w zajęciach potrzebny będzie dostęp do internetu oraz kamerka internetowa w komputerze, telefonie bądź tablecie. Treningi będą odbywać się na żywo w każdy wtorek i czwartek o godz. 18:00 przez platformę ZOOM.

W czasie treningu uczestnicy oraz trener będą się widzieć, co pozwoli zadbać o technikę ćwiczeń i motywację. Do trenowania nie będzie potrzebny żaden sprzęt sportowy – kreatywni trenerzy przygotują takie ćwiczenia, do wykonania których wystarczy to, co mamy w domu.

Do aktywności chcielibyśmy zachęcić również dzieci w wieku 4-6 lat. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy filmy, które będzie można zobaczyć już od przyszłego tygodnia na profilu ZSOMS na Facebooku.

Pierwsze treningi na żywo poprowadzi Piotr Żurawik, trener przygotowania motorycznego i gimnastyki, instruktor zapasów, podnoszenia ciężarów, lekkiej atletyki, fitnessu, kettlebell i samoobrony. Trener medalistów Mistrzostw Europy i Polski.

Komentowanie jest wyłączone