Kółka zainteresowań

SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp.

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Czas

Sala

1. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla kl. III A Andrzej Gądek środa 8:50-10:30 świetlica
2. Kółko wokalne Barbara Kubala Wtorek 13:35-14:20 C2
3. Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty z matematyki Sławomir Gabryś Środa 8:00-8:45

Czwartek 7:10-7:55

B6

 

B8

4. Kółko historyczne Roman Pleszka Piątek 14:25-15:10 A4
5. Badminton dla początkujących (zajęcia otwarte dla uczniów kl. I-III) Marek Kazimierczak Poniedziałek 15:10-16:30 Sala gimnastyczna
6. Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. V Beata Ryszka Czwartek 15:10-15:55 A1
7. Zajęcia z języka niemieckiego dla uczniów kl. I-III Monika Strzeduła Poniedziałek 15:10-16:10 świetlica
8. Badminton Marek Kazimierczak, Tomasz Kanclerz Piątek 15:10-16:45 Sala gimnastyczna
9. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla kl. IV-VI Bernadeta Załubska Poniedziałek 16:00-17:30 B4

 

 

GIMNAZJUM

Lp.

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Czas

Sala

1. Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. I GBL oraz II GL Dorota Chodkiewicz Poniedziałek 15:15-16:00 A12a
2. Kółko dziennikarskie Małgorzata Bonk Piątek 14:20-15:05 A21
3. Kółko biologiczne Judyta Reisdorf Czwartek 14:25-15:10 A4
4. Kółko biologiczne Anna Woszczek Poniedziałek 15:15-16:00 A4
5. Kółko historyczne Roman Pleszka Poniedziałek 8:00-8:45

Piątek 14:25-15:10

A6

 

A4

6. Zajęcia dodatkowe z chemii Sylwia Jastrzębska  Piątek 15:10-15:55 A22
7. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z biologii i chemii dla uczniów kl. I-III Sylwia Jastrzębska Czwartek 16:00-16:45 A22
8. Kółko z wiedzy o społeczeństwie Piotr Głaz Piątek 14:25-15:10 A14
9. Dodatkowe zajęcia z matematyki Matylda Kilar Środa 14:25-15:10 A5
10. Zajęcia przygotowujące do konkursu przedmiotowego z fizyki Tomasz Chodkiewicz Poniedziałek 15:15-16:00 A3
11. Zajęcia z matematyki dla uczniów kl. III Agnieszka Litwa Czwartek 15:10-15:55 A5
12. Trening lekkoatletyczny ukierunkowany na biegi przez płotki Katarzyna Hyjek Wtorek 15:30 tartan
13. Trening lekkoatletyczny ukierunkowany na konkurencje skocznościowe w dal i wzwyż Katarzyna Hyjek Czwartek 15:30 Hala lekkoatletyczna
14. Trening ogólnorozwojowy Katarzyna Hyjek Sobota 9:00 Sala gimnastyczna/ hala lekkoatletyczna
15. Badminton Marek Kazimierczak, Tomasz Kanclerz Piątek 15:10-16:45 Sala gimnastyczna

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Lp.

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Czas

Sala

1. Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego dla kl. III SL Dorota Chodkiewicz Wtorek 7:00-7:45 A12a
2. Kółko dziennikarskie Małgorzata Bonk Piątek 14:20-15:05 A21
3. Kółko dziennikarskie Beata Ryszka Czwartek 8:50-9:35 Redakcja SMS Magazyni
4. Kółko matematyczne dla maturzystów Tomasz Szwed Czwartek, piątek  8:00-8:45 A5
5. Zajęcia dodatkowe z chemii Sylwia Jastrzębska Piątek 15:10-15:55 A22
6. Język hiszpański Katarzyna Ochwat-Tomaszewska Wtorek 15:15-16:00 Redakcja SMS Magazynu
7. Matura rozszerzona z języka polskiego Grażyna Lewicka Środa 15:15-16:00 A10
8. Zajęcia dodatkowe z geografii Barbara Krok Czwartek 16:00-16:45 A15
9. Kółko polonistyczne dla maturzystów Anna Nowakowska Poniedziałek 15:15-16:00 A11
10. Kółko z wiedzy o społeczeństwie Piotr Głaz Piątek 14:25-15:10 A14
11. Zajęcia dodatkowe z matematyki Matylda Kilar Piątek 15:15-16:00 A5
12. Zajęcia poprawiające sprawność komunikacyjną w języku angielskim Aleksandra Rzytki Czwartek 9:45-10:30 A20
13. Kółko matematyczne Irena Konopka Czwartek 16:00-17:00 A 13
14. Trening lekkoatletyczny ukierunkowany na biegi przez płotki Katarzyna Hyjek Wtorek 15:30 tartan
15. Trening lekkoatletyczny ukierunkowany na konkurencje skocznościowe w dal i wzwyż Katarzyna Hyjek Czwartek 15:30 Hala lekkoatletyczna
16. Trening ogólnorozwojowy Katarzyna Hyjek Sobota 9:00 Sala gimnastyczna /hala lekkoatletyczna

 

 

 

Komentowanie jest wyłączone