Turniej mikołajkowy w internacie

TurniejW środę 6 grudnia o godzinie 20.30 na sali gimnastycznej został rozegrany Siatkarski Turniej Mikołajkowy, w którym udział wzięły cztery drużyny wychowanków: TELETUBISIE, BIAŁE MISIE, DZIKIE KOKOSKI i WSPANIAŁE RENIFERY. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, jednak nie wyłoniono zwycięzcy. Po dodatkowych rozstrzygnięciach meczowych, siatkarskim mistrzem mikołajowym została drużyna BIAŁYCH MISIÓW. Drugie miejsce wywalczyła drużyna TELETUBISIÓW, trzecie -DZIKICH KOKOSKÓW, a czwarte – WSPANIAŁYCH RENIFERÓW. Finaliści BIAŁE MISIE rozegrali mecz poza turniejem z teamem WYCHOWAWCÓW.  Po zaciętej rywalizacji o każdy punkt szala zwycięstwa przechyliła się na stronę BIAŁYCH MISIÓW, których od początku turnieju dopingował Święty Mikołaj. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodkimi prezentami Świętego Mikołaja, a zwycięzcy – drużyna BIAŁYCH MISIÓW – otrzymała niespodziankę w naszej szkolnej stołówce. W imieniu świętego Mikołaja dziękujemy za zaangażowanie i dobrą zabawę wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

17mikolaj14 17mikolaj12 17mikolaj11 17mikolaj9 17mikolaj10 17mikolaj7 17mikolaj8 17mikolaj5 17mikolaj2 Mikołaj 17mikolaj4 17mikolaj617mikolaj3