11 medali zapaśników

24204766_1625198240870864_567505161_n25 listopada w Rudzie Śląskiej odbył się Międzynarodowy Memoriał im. Ryszarda Dworoka, w którym uczniowie ZSOMS w Raciborzu wywalczyli 11 medali. W grupie wiekowej kadetów (juniorów młodszych) bezkonkurencyjni w swoich wagach okazali się Miłosz Kuźnia (58 kg), Krzysztof Steffan (69 kg), Krzysztof Prasek (76 kg) i Dawid Mkrtchyan (76 kg). Srebrne medale do Raciborza przywieźli Kamil Kapciak (42 kg), Maciej Krupa (58 kg), Nils Heiduczek (69 kg), Kamil Kremer (76 kg) oraz Kamil Zakrzewski (100 kg). Brązowe medale w Rudzie Śląskiej wywalczyli Igor Skiba (58 kg) i Jakub Otulak (63 kg). Klasyfikację drużynową na 11 startujących klubów bezapelacyjnie wygrała Unia Racibórz. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Miłosz Kuźnia z kl. I LZL