Zebrania dla rodziców

 

Szanowni Państwo,

13 września (środa) serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania z dyrekcją i wychowawcami klas:

16:30 – spotkanie z dyrekcją dla rodziców uczniów klas I liceum – aula szkolna (budynek A, III piętro)

17:00 – spotkanie z dyrekcją dla rodziców uczniów klas III liceum – aula szkolna (budynek A, III piętro)

17:00 – zebrania z wychowawcami w poszczególnych salach (przydział sal poniżej)

17:30 – zebranie rady rodziców (jeden delegat z każdej klasy) – pokój nauczycielski, budynek A, parter

18:15 – spotkania rodziców uczniów klas sportowych z koordynatorami: pływacy – kryta pływalnia, lekkoatleci – hala lekkoatletyczna, zapaśnicy – sala gimnastyczna

 

Szkoła podstawowa:

I A: Sylwia Krakowczyk – sala B 4
II A: Elżbieta Furmanowicz – sala B 6
III A: Jolanta Zając – sala B 9
III B: Iwona Ekiert – sala B 5
IV A: Joanna Kempanowska-Gawron – sala B 3
IV B: Bernadeta Załubska – sala B 2 (w zastępstwie Sławomir Gabryś)
V A: Monika Strzeduła – sala A 3a (w zastępstwie Barbara Kubala)
VI AS: Barbara Litwa – sala A 0
VI P: Judyta Reisdorf – sala A 4 (w zastępstwie Ewa Wnukowska)
VII A: Joanna Wyrobek – sala A 3
VII B: Beata Ryszka – sala A 1 (w zastępstwie Agnieszka Kołek)

Gimnazjum:

II GLZ: Katarzyna Młynarczyk – sala A 6
II GP: Barbara Krok – sala A 15
II GF: Dorota Chodkiewicz – sala A 19
III GL: Marek Kazimierczak – sala A 13 (w zastępstwie Agnieszka Litwa)
III GPZ: Sylwia Jastrzębska – sala A 22
III GF: Roman Pleszka – sala A 14 

Liceum ogólnokształcące:

I BL: Paweł Kędzior – sala A 21
I CL: Izabela Bolisęga – sala A 18
I LZL: Katarzyna Burszyk – sala A 17
I PL: Tomasz Kowalski – sala A 2
II BL: Piotr Pleszewski – sala A 7
II CL: Grażyna Lewicka – sala A 10
II LZL: Piotr Głaz – sala A 16
II PL: Aleksandra Rzytki – sala A 20
III BL: Tomasz Szwed – sala A 5
III CL: Anna Nowakowska – sala A 11
III PL: Jerzy Piszczan – sala A 12a
III SL: Irena Konopka – sala A 12b

oznaczenia: A – budynek czerwony; B – budynek żółty

Komentowanie jest wyłączone