Udany występ naszych pływaków na GP Polski w Kozienicach

Krzysztof Tokarski, Rafał Bugdol i Ewa Dymarek spisali się najlepiej z grona uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w  Raciborzu podczas pierwszych w tym roku zawodów z cyklu Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu.

W Kozienicach(01/02.03) Krzysztof Tokarski był najlepszy w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym i drugi na dystansie dwa razy dłuższym. Ponadto podopieczny trener Marii Gawliczek został sklasyfikowany na 6 miejscu w klasyfikacji najlepszych juniorów 17 i 18-letnich. Rafał Bugdol zajął drugie miejsce w rywalizacji na 50 metrów stylem grzbietowym i trzecią pozycję na 100 metrów tym samym stylem. Natomiast Ewa Dymarek uplasowała się na trzecim miejscu w wyścigu na 100 metrów stylem klasycznym. Pozostali pływacy SMS Racibórz również mogą być zadowoleni ze swojego występu. Katarzyna Nawaryńska,, Aleksandra Tomala i Bartosz Hoderny zajmowali lokaty w pierwszych dziesiątkach swoich konkurencji. W zawodach wzięło w sumie udział 291 zawodniczek i zawodników z 64 klubów.