Pływacy na Mistrzostwach Śląska Open

2

17 i 18 czerwca w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska Open oraz 14-, 15-, 16-17-18 lat.
Nasi uczniowie na tych zawodach spisali się bardzo dobrze. Gimnazjaliści zdobyli aż 25 medali w startach indywidualnych. Autorami tego worka medali zostali: Magdalena Modrzejewska (7 medali), Jarosław Lesik (5 medali), Katarzyna Zarembik (4 medale), Dawid Bubak (3 medale), Magdalena Borsuk (3 medale) oraz Adrian Podlasek (3 medale).
Licealiści także pokazali, że potrafią pływać szybko, bo zdobyli na tej śląskiej sportowej konfrontacji pływaków na Śląsku 46 medali w startach indywidualnych.
Zdobywcami tych medali zostali: Dawid Dziedzic (12 medali), Amelia Pisarczyk (8 medali), Krzysztof Jung (6 medali), Dorian Bachlaj (5 medali), Radosław Łapot (5 medali), Sylwia Spojlar (4 medale), Julia Koral (3 medale).

1

Ponadto, Dawid Dziedzic w kategorii juniorów oraz open został najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Śląska Open 2016 w Gliwicach.

Tekst, zdjęcia: Maria Gawliczek