Kajetan Broniewski z wizytą w naszej Szkole

???????????????????????????????W murach naszej Szkoły gościł ostatnio Kajetan Broniewski, trzykrotny olimpijczyk w wioślarstwie. Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Barcelony przyjechał do Raciborza na zaproszenie  Towarzystwa Gimnastycznego ‘Sokół”.

Obecny dyrektor generalny PKOL spotkał się z dyrektorem naszej szkoły – Arkadiuszem Tylką i  kierownikiem organizacji szkolenia sportowego – Ewą Lewandowską. Ponadto w spotkaniu uczestniczyli Wojciech Nazarko, dzięki któremu Kajetan Broniewski pojawił się w Raciborzu oraz Andrzej Zółty, inwestor zastępczy nowobudowanej hali sportowej przy Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego.  W kameralnym gronie przy „małej czarnej” dyskutowano o wielu sprawach dotyczących polskiego sportu. Udało się również ustalić, na razie jeszcze nieoficjalnie , pewne decyzje na linii PKOL – ZSOMS Racibórz. Nasz znamienity gość miał również okazję zapoznać się z obiektami sportowymi Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Kajetan Broniewski był między innymi na pływalni i na placu budowy nowej hali sportowej.

 

Komentowanie jest wyłączone