Piłkarze zdobyli Puchar Dyrektor ZSOMS

DSC08662_filtered

W sobotę, 2 stycznia, od godzin porannych w Arenie Rafako w Raciborzu odbył się III Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektor ZSOMS w Raciborzu w kategorii wiekowej rocznika 2003 i młodszej. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn. Racibórz reprezentowali zawodnicy naszej szkoły, którzy występowali pod szyldem KS UNIA Racibórz. Po wielu godzinach piłkarskich zmagań, najlepsi okazali się gospodarze, którzy lepiej wykonywali rzuty karne po meczu finałowym, zakończonym remisem 3:3 z RKP ROW Rybnik. Trzecie miejsce na podium przypadło FOOTBALL ACADEMY Opole. Oprócz tego w turnieju udział wzięły:  KS Gosław Jedłownik, Juventus Academy Piekary Śląskie, GKS Grunwald Ruda Śląska i Football Academy Kędzierzyn-Koźle. Na turniej nie dotarł MKS Iskra Pszczyna, przez co organizatorzy musieli nieco zmienić harmonogram turnieju. Drużyny w fazie grupowej grały 1×17 minut, w fazie pucharowej zespoły grały 2×10 minut.
Organizatorem imprezy były ZSOMS Racibórz, KS UNIA Racibórz i OSiR Racibórz.

Z rozgrywek grupowych wyszły: KS Unia Racibórz, RKP ROW Rybnik, Football Academy Opole, Juventus Academy Piekary Śląskie.
Nasza drużyna zakończyła zmagania grupowe na pierwszym miejscu w grupie, nie tracąc przy tym żadnej bramki!!!