Uczniowie szkoły podstawowej na II Olimpiadzie Sportowej

29 września uczniowie naszej podstawówki świetnie spisali się na II Olimpiadzie Sportowej, której organizatorem  był Uczniowski  Klub Sportowy Victoria przy SP nr 15 z Oddziałami Sportowymi  w Raciborzu. Uczestnicy zawodów startowali w następujących konkurencjach: bieg na 60m, bieg na 600m (dziewczyny) i na 1000m (chłopcy), skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

Wyniki  tych zmagań: Michalina Pitry I miejsce( 60m), Magdalena Modrzejewska I miejsce (600m), Emilia Zimny II miejsce (skok w dal), Weronika Maksymowicz III miejsce (600m) Kamil Bialik III miejsce (1000m), Maksymilian Rzytki II miejsce (skok w dal), Kamil Czapek II miejsce (60m), Mateusz Rajda II miejsce (1000m), Kamil Olczyk III miejsce (1000m). Odbyła się również sztafeta szwedzka (100,200,300,400m), w której nasze dziewczyny: Julia Nowak, Michalina Pitry, Weronika Maksymowicz i Magdalena Modrzejewska zdobyły I miejsce. Chłopcy w składzie: Kamil Czapek, Tomasz Klima, Piotr Załubski i Kamil Socha zdobyli brąz. Magdalena  Modrzejewska oprócz sukcesu indywidualnego w biegu na 600m oraz sukcesu w sztafecie, zdobyła jeszcze puchar i miano najlepszej zawodniczki  tych  zawodów.