Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienia dobrych słów i niesienia bezinteresownej pomocy innym. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a jego oryginalna nazwa brzmi Hallo World Day. Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach.
Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i okazać komuś bezinteresowną życzliwość.
Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką. Okazywanie dobra i rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.
Z okazji Dnia Życzliwości w naszej szkole przeprowadziliśmy klasowe plebiscyty na najżyczliwszą osobę. Najbardziej życzliwi w każdej klasie okazali się:

I a Daminik Dantsou
I b Estera Trafas
II a Agata Cieśla
II b Nikola Tomczak
III a Teresa Kiderys
III b Wojtek Główka
IV a Lena Łajdziak
V a Milena Lochyńska
VI a Dariusz Gancorz
VI s Bartosz Rutkowski
VII a Hania Bereza
VII s Natan Kitel
VIII as Wiktoria Pytel


kl. 1C – Simona Auguścik
kl. 1D – Wiktoria Wieczorek
kl. 1FL – Adam Kurzidem
kl. 1PZ – Vira Voloshyn
kl. 2C – Wiktor Lamla
kl. 2D – Wojciech Klon
kl. 2FL – Marta Klimasara
kl. 2PZ – Zuzanna Kalata
kl. 3C – Klaudia Schreiber
kl. 3D – Martyna Juroszek
kl. 3LPZ – Martyna Hermanowicz
kl. 4B – Julia Chluba
kl. 4C – Natalie Wystryk
kl. 4LPZ – Karol Staniewicz

Izabela Bolisęga

Komentowanie jest wyłączone