Agata Tatar trzecia na MP w zapasach

zapasyAgata Tatar wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski w zapasach. Na krajowym czempionacie w Solcu Kujawskim, uczennica SMS Racibórz, reprezentująca klub LKS Dąb Brzeźnica  zajęła 3 miejsce w kategorii wagowej do 69 kg. W stylu wolnym mieliśmy jeszcze dwóch reprezentantów. Michał Kampik zajął 7 miejsce w wadze do 65 kg, a Nataniel Ostrowski uplasował się ostatecznie na 14 miejscu w kategorii do 75 kg(obaj LKS Dąb Brzeźnica). Ponadto cztery krążki wywalczyli absolwenci ZSOMS Racibórz. Srebrne medale zdobyli Mateusz Wolny i Dawid Ersetic, a brązowe Agnieszka Król i Krzysztof Bańczyk. Tegoroczne Mistrzostwa Polski seniorów po raz pierwszy od blisko 30 lat rozgrywane były w trzech stylach jednocześnie, zapasach kobiet, zapasach stylu wolnym i zapasach stylu klasycznym. Bezpośrednią relację z walk finałowych można było zobaczyć w TVP SPORT.