19 medali pływaków na Mistrzostwach Raciborza

IMG20221126111613 (1) 26 listopada na terenie raciborskiej pływalni przy H2Ostróg odbyły się zawody pływackie dla dzieci szkół podstawowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie.  W kategorii klas I-III Iga Nowińska zdobyła srebrny medal.
Małgorzata Basior zajęła II miejsce w stylu grzbietowym na dystansie 50 m (klasa V). Kira Pidsadnia zajęła II miejsce w konkurencji 50 m stylem klasycznym i III miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym (klasa 5). Aleksander Kopaniecki stanął na trzecim miejscu podium w konkurencji 50 m stylem grzbietowym (IV klasa). Mark Bahan dwukrotnie odbierał medale w konkurencji 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem klasycznym zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce (IV klasa). Ostatni medal zdobył Jan Cieślik w konkurencji 50 m stylem klasycznym plasując się na III miejscu podium. Niewiele brakło Leonowi Rauch, by również zdobyć medal w konkurencji 50 m stylem klasycznym. Natomiast w kategoriach klas VI, VII i VIII najwyższe miejsca na podium zdobyli: Amelia Niedziela (kl. VI) dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym i klasycznym; Anhelina Biletska (kl. VIII) – dwa złote na 50 m stylem dowolnym i grzbietowym; Antoni Czech (kl. VIII) dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym i klasycznym; Anna Kapustkina (kl. VIII) złoto na 50 m stlem klasycznym i srebro na 50 m dowolnym; Kira Malakhovska (kl. VIII) – srebro na 50 m stylem grzbietowym i brąz na 50 m dowolnym; Vira Voloshyn (kl. VIII) wywalczyła brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym.  Wszystkim dziękujemy za udział i dobre wyniki, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.