Brązowe medale zapaśniczek w Pucharze Polski

chęciny1Agata Walerzak(OSSM Racibórz), Wiktoria Urgacz(MKZ Unia Racibórz) i Agata Tatar(LKS Dąb Brzeźnica) wywalczyły brązowe medale na zawodach o Puchar Polski w zapasach. Impreza tej rangi odbyła się w ostatni weekend(04-06.04) w Chęcinach w województwie Świętokrzyskim. Agata Walerzak zajęła 3 miejsce w wadze do 49 kg, podobnie jak Wiktoria Urgacz w kategorii do 70 kg. Obie uczennice ZSOMS Racibórz rywalizowały w grupie kadetek. W starszej kategorii wiekowej, wśród juniorek na 3 miejscu w wadze do 67 kg uplasowała się kolejna uczennica naszej Szkoły, Agata Tatar. Wszystkie zawodniczki rozpoczęły już przygotowania do startu w kolejnych zawodach w swoich kategoriach wiekowych, którymi będą Mistrzostwach Polski.