Po medale w młodszych kategoriach wiekowych sięgali indywidualnie: Jakub Jabłoński, Szymon Kończyło oraz co bardzo cenne w wyścigach sztafetowych: Jakub Jabłoński, Szymon Kończyło, Jakub Kłoda, Alan Staroń.
14 listopada w Radlinie zorganizowane były zawody z okazji święta Niepodległości. I tam również nasi uczniowie należeli do najlepszych, zajmując czołowe pozycje. Medale wywalczyli: Michalina Teodorowicz, Laura Śrutwa, Hanna Kończyło i Maksymilian Kunicki.
Szkoleniowcami pływaków w szkole podstawowej są Maria Gawliczek i Marcin Sroka.
SZCZEGÓŁOWE WYNIKI:
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2008
Nazwisko i imię | Dystans | Czas | Miejsce |
Kampczyk Paulina | 50 klas 100 klas 200 klas 200 dow | 0:38,65 1:25,73 3:05,96 2:30,64
| 7m 6m 4m 11m |
Majchrzak Anna | 50 dow 200 dow 400 dow 200 klas | 0:31,27 2:33,41 5:22,29 3:06,97 | 16m 12m 13m 5m |
Oczek Julia | 50 klas 100 klas 50 dow 100 dow | 0:41,19 1:29,36 0:31,01 1:09,78 | 15m 9m 15m 17m |
Sittek Aleksandra | 50 mot 100 dow 100 grzb 100 zm | 0:36,15 1:10,39 1:20,00 1:20,22 | 14m 15m 10m 8m |
CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2008
Nazwisko i imię | konkurencja | czas | miejsce |
Jabłoński Jakub | 50 dow 100 dow 50 mot 100 mot 100zm 4×100 dow 4×100 zm | 0:25,92 0:57,42 0:28,12 1:03,10 1:07,62 | 4m 3m 2m 2m 5m 3m 2m |
Kłoda Jakub | 50 klas 100 klas 50 mot 200 dow 4×100 dow 4x100zm | 0:32,21 1:17,74 0:32,21 2:22,43 | 6m 6m 21m 12m 3m 2m |
Kończyło Szymon | 50 dow 50 grzb 100 grzb 500 mot 4x100dow 4x100zm | 0:27,78 0:29,89 1:05,26 0:32,15 | 15m 3m 3m 20m 3m 2m |
Staroń Alan | 50 dow 100 dow 100zm 4×100 dow 4×100 zm | 0:27,03 0;59,64 1:10,65 | 12m 8m 10m 3m 2m |
Pempuś Kamil | 50 dow 100 dow 50 grzb 50 mot 100 zm | 0:30,65 1:08,74 0:37,95 0:36,69 1:21,77 | 27m 23m 18m 32m 19m |
Lasik Fabian | 100 dow 200 dow 400 dow 50 mot | 1:08,45 2:29,55 5:20.83 0:33,62 | 9m 9m 8m 6m |
Zawody z okazji święta Niepodległości – Radlin
NAZWISKO I IMIĘ | konkurencja | czas | miejsce |
Teodorowicz Michalina | 50 dow 100 dow | 0:29,02 1:03,76 | II I |
Śrutwa Laura | 50 grzb 50 mot | 0:34,70 0:31,62 | V I |
Kalata Zuzanna | 50 klas 100 klas | 0:39,98 1:25,20 | V IV |
Kończyło Hanna | 50 dow 50 grzb | 0:31,18 0:38,94 | II III |
Sittek Aleksandra | 100 dow 100 grzb | 1:10,92 1:18,45 | VI V |
Mendelski Radosław | 100 dow 100 grzb | 1:08,25 1:13,89 | IV VI |
Gawenda Zuzanna | 50 dow 100 klas | 0:32,18 1:30,99 | VIII X |
Czerwińska Dominika | 50 klas 100 klas | 0:39,69 1:25,46 | IV V |
Kampczyk Paulina | 50 klas 100 klas | 0:40,05 1:25,74 | VI III |
Majchrzak Anna | 50 dow 100 klas | 0:30,98 1:27,40 | III IV |
Oczek Julka | 50 dow 50 klas | 0:31,02 0:41,11 | IV VII |
Wojszwiłło Oskar | 50 dow 100 dow | 0:30,20 1:09,85 | VI VI |
Kunicki Maksymilian | 50 klas 100 klas | 0:36,06 1:18,56 | I II |
Sławomir Szwed
W dniach 25-28 kwietnia na pływalni Aqua Lublin odbyły się Główne Mistrzostwa Polski w pływaniu…
W kwietniu uczniowie na wielu lekcjach zajmowali się zagadnieniami przybliżającymi treści związane z ochroną przyrody…
16 kwietnia na gliwickiej pływalni Olimpijczyk odbyła się finałowa edycja zawodów z cyklu Ligi Szkół…
13 kwietnia na krytej pływalni w Oświęcimiu odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Małopolski,…
11 kwietnia na terenie Parku Miejskiego w Bytomiu odbył się finał wojewódzki w drużynowych biegach…
23 marca w Konopiskach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Wojewódzkie Zawody LDK w biegach…