Anna Szyjka trzecia na MP w biegach przełajowych

miedzyzdroje1Anna Szyjka zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w biegach przełajowych! Finałowe zawody odbyły się w minioną sobotę(29.03) na polu golfowym w Kołczewie koło Międzyzdrojów. Uczennica SMS Racibórz po raz kolejny pokazała swój ogromny potencjał. W bardzo silnej obsadzie(startowało 55 zawodniczek) podopieczna trenera Piotra Morki, po emocjonującym finiszu wywalczyła brązowy medal mistrzostw na dystansie 3 km juniorek młodszych. Czwartą na mecie zawodniczkę, Ania wyprzedziła tylko i aż o 1 sekundę!

Dobrze startowali również pozostali przedstawiciele raciborskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Damian Fica w biegu na 3 km juniorów młodszych zajął 31 miejsce(na 89 zawodników), a Kamil Kalus w biegu na 5 km juniorów młodszych przybiegł na  31 miejscu( startowało 54 zawodników). Wszyscy zawodnicy reprezentują klub MKS SMS Victoria Racibórz.miedzyzdroje2