Tężnia solankowa w ZSOMS! – głosowanie w budżecie obywatelskim

tnia-solankowa-w-SMS-ieSzanowni Państwo.
We wrześniu, dzięki głosom mieszkańców dzielnicy Stara Wieś w Raciborzu, udało nam się pozyskać z budżetu obywatelskiego fundusze na realizację naszego projektu: Centrum integracyjnego mieszkańców Starej Wsi. Już wkrótce na szkolnym podwórku powstanie edukacyjno-rekreacyjny plac zabaw, na którym dzieci będą rozwijać umiejętność logicznego myślenia, koordynację i sprawność ruchową. Seniorzy zyskają miejsce spotkań, które umocni ich więzi sąsiedzkie.
Dzisiaj zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w kolejnym przedsięwzięciu. Chcemy, aby elementem naszego centrum integracyjnego stała się tężnia solankowa. Walczymy o nią w budżecie obywatelskim województwa śląskiego.
Mogą Państwo oddać swój głos na stronie https://bo.slaskie.pl/ Każdy z Państwa głosuje raz i ma do dyspozycji 4 punkty – 1 punkt można oddać na zadania zgłoszone w puli wojewódzkiej, 3 punkty można oddać na zadania zgłoszone w pulach podregionalnych. Od głosującego zależy, czy odda 3 punkty na jedno zadanie, czy podzieli je na dwa lub trzy zadania. Nasza tężnia znajduje się podregionie trzecim, obejmującym powiaty mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski. Głosować w pulach podregionalnych można niezależnie od miejsca zamieszkania w województwie śląskim od 12 do 30 listopada.
Dotychczas pomogli nam mieszkańcy naszej dzielnicy. Teraz liczymy na głosy mieszkańców województwa śląskiego. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się sprawić, że dzielnica Stara Wieś stanie jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic naszego miasta, a raciborski ZSOMS – szkołą, w której można ciekawie spędzić czas również po lekcjach.
Dziękujemy za każdy głos!

Komentowanie jest wyłączone