XV Międzyszkolne Spotkanie Przyjaciół Dzieci

IMG-20180608-WA00026 czerwca podczas XV Międzyszkolnego Spotkania Przyjaciół Dzieci, organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski Racibórz, uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w konkursie plastycznym „Racibórz – moja mała ojczyzna”. W kategorii klas I-III nagrodzono Milenę Łaskarzewską z klasy II A oraz Lenę Mikołajek z klasy III A. W kategorii klas IV-VI laureatami zostali Dawid Balcerek oraz Fabian Lasik z klasy IV B, a wśród gimnazjalistów doceniono pracę Magdy Modrzejewskiej z klasy III GP. Podczas spotkania nagrodzono również nauczyciela naszej szkoły panią Izabelę Bolisęgę, która z rąk prezesa Śląskiego TPD odebrała odznakę „Przyjaciel Dziecka”, będącą wyrazem uznania za wieloletnią działalność na rzecz dzieci. Warto zaznaczyć, że uczeń naszej szkoły, Mikołaj Mucha, uświetnił swoim występem akordeonowym imprezę, która odbyła się w Domu Kultury „Strzecha”, zaś uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu pomagali w organizacji spotkania. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 

IMG-20180608-WA0001 IMG-20180608-WA0000

Agnieszka Kołek

Komentowanie jest wyłączone