Najlepsi czytelnicy w roku szkolnym 2017/2018
KLASY I-III SP
I miejsce: Milena Łaskarzewska, IIa, 120 książek
II miejsce: Łukasz Glombik, IIIa, 61 książek
III miejsce: Nicole Wieczorek, IIa, 58 książek
Kinga Pielczyk, III a
Kamila Szymiczek, III a
Lena Mikołajek, III a
Hanna Bereza, Ia
Kinga Krakowczyk, I a
Emilia Pielczyk, I a
Maja Ranosz, III b
Anna Glomb, II a
Aleksander Bogusz, III a
Bartosz Głaz, III b
Szymon Złoczowski, III a
Aleksandra Lorens, III b
Klaudia Tomal, II a
Alan Łajdziak, III b
Antoni Gawron, III b
Antonina Baścik, Ia
Szymon Gurda, III a
Antoni Czech, III a
Dawid Zieliński, III a
Mateusz Sadlok, II a
Daria Musiał, I a
KLASY IV-VII SP
I miejsce: Julia Rudek, IV a, 53 książki
II miejsce: Patryk Wyszkoli, IV b, 50 książek
III miejsce: Julia Kłosek, VI a, 48 książek
WYRÓŻNIENIA
Zofia Koncewicz, IV b
Dawid Balcerek, IV b
Agnieszka Wodniak, V a
Oliwie Żoneczko, IV a
Maria Konecka, IV b
Kacper Olczyk, IV b
Adrian Szymiczek, IV b
Julianna Helmich, IV a
Amelia Zimny, IV a
Julia Głombik, IV b
Weronika Wojak, IV a
GIMNAZJUM
I miejsce: Karolina Bialik, II GP, 18 książek
II miejsce: Zofia Wysoczańska, II GLZ, 17 książek
III miejsce: Justyna Gamrotek, II GLZ, 12 książek
WYRÓŻNIENIE
Wiktoria Jarek, II GLZ
LICEUM
I miejsce: Natalia Jończyk, I LC, 23 książki
II miejsce: Marta Wyszomirska, II LC, 20 książek
III miejsce: Nikodem Szotek, II LC, 13 książek
WYRÓŻNIENIA
Wiktoria Jagodzińska, I LC
Marcin Jabłoński, II LC
WZOROWI ŁĄCZNICY Z BIBLIOTEKĄ
Kamila Szymiczek, III a
Szymon Gurda, III a
Agnieszka Wodniak, V a
Elizabeth Ciupke, V a
Rafał Klombik, VI p
Anna Balon, VII b
Katarzyna Bugajska, VII b
Uczniowie aktywnie uczestniczący w życiu biblioteki:
Katarzyna Bugajska, VII b
Anna Balon, VII b
Emilia Szymczycha, VII b
Oliwia Kulak, VII b
Natalia Kukiełka, VII b
Emilia Miąsik, VII b
Adam Nagle, VII b
Maciej Rusin, VII b
Anna Kazimierczak, VII b
Agnieszka Wodniak, V a
Edyta Górska, II GP
Anna Czech, II GP
W dniach 25-28 kwietnia na pływalni Aqua Lublin odbyły się Główne Mistrzostwa Polski w pływaniu…
W kwietniu uczniowie na wielu lekcjach zajmowali się zagadnieniami przybliżającymi treści związane z ochroną przyrody…
16 kwietnia na gliwickiej pływalni Olimpijczyk odbyła się finałowa edycja zawodów z cyklu Ligi Szkół…
13 kwietnia na krytej pływalni w Oświęcimiu odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Małopolski,…
11 kwietnia na terenie Parku Miejskiego w Bytomiu odbył się finał wojewódzki w drużynowych biegach…
23 marca w Konopiskach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Wojewódzkie Zawody LDK w biegach…