Anna Szyjka najepsza na Śląsku w biegach przełajowych

szyjka 1Anna Szyjka zdobyła złoty medal Mistrzostw Województwa Śląskiego w biegach przełajowych. Uczennica naszej szkoły na zawodach w Mysłowicach(15.03) po raz kolejny zaprezentowała się z jak najlepszej strony i wygrała bieg na 3000 metrów w kategorii juniorek młodszych.

W pierwszej dziesiątce zawody ukończyli ponadto: Damian Fica – 7 miejsce na 3000 metrów juniorów młodszych i Ilona Grygiel – 9 miejsce na 2000 metrów młodziczek. Ponad 300 startujących zawodniczek i zawodników oprócz rywali musieli się zmierzyć z bardzo trudnymi warunkami pogodowymi( silny wiatr, deszcz i błoto na trasie). Już w najbliższą sobotę(22.03) ponownie w Mysłowicach odbędą się Mistrzostwa Międzywojewódzkie w biegach przełajowych, a za kolejny tydzień najlepsi wystartują w Międzyzdrojach w Mistrzostwach Polski.szyjka 2