Lekkoatletki złote, a chłopcy z brązem w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

29 maja w Częstochowie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce (ostatnia edycja gimnazjady). Zespół dziewczyn uplasował się na pierwszym miejscu, zdecydowanie pozostawiając za sobą pozostałe zespoły. Chłopcy dołączyli na podium na miejscu trzecim. W finale wojewódzkim starują szkoły, które wygrały eliminacje w finale rejonowym. Rywalizacja była zacięta, …

1 czerwca odbył się II rzut Ligi Młodzików w Bielsku-Białej. Nasi uczniowie godnie reprezentowali barwy klubu, uzyskując bardzo dobre rezultaty. Po klasyfikacji ogólnej i przeliczeniu punktów zdobytych przez nasz zespół, zajęliśmy drugie miejsce (1828 pkt.) zaraz za zespołem z Rudy Śląskiej. Szczegółowe wyniki: Justyna KUŹMIŃSKA 300 metrów 41.61  pkt.164,0 Wiktoria …